KURZY 2. LEDNA – 31. BŘEZNA 2024

13.12.2023

Ženské zdraví s Martinou Tomkovou (Iyengar jóga)

ŽENSKÉ ZDRAVÍ (Iyengar jóga): KURZ 3. LEDNA27.BŘEZNA, STŘEDY 16.30 – 17.45
Kurz je určen nejen ženám, je otevřený i mužům se zdravotními problémy. Vhodný například pro bolesti zad, rozestup břišní stěny, problematické pánevní dno, inkontinence, cysty, těhotné ženy, ženy po porodu, menopauza, atd. Lekce budou probíhat v klidném rytmu za využití jógových pomůcek, které pomohou prohloubit efekt pozice. Cílem lekce je obecně směrovat účastníky k udržení zdraví, naučit se pracovat se svými specifickými potřebami a tím snížit případný diskomfort.
Kurz obsahuje 13 lekcí, cena kurzu: 2730(1 lekce 210 Kč)

Iyengar jóga s Martinou Tomkovou

KURZ ÚROVNĚ L0/L1: 4. LEDNA28. BŘEZNA, ČTVRTKY 18 – 19.30
Kurz pro mírně pokročilé je určen vám, kteří již máte zkušenost s Iyengar jógou v délce alespoň 4 měsíce a chcete prohloubit svou praxi a porozumění ásanám. Při ásanové praxi bude kladen důraz na správné nastavení jednotlivých segmentů těla (svalů, kloubů), jak jít bezpečně do pozice, setrvat v ní a jak z ní bezpečně vystoupit. společně budeme pracovat na získání síly, stability, pevnosti i pružnosti a postupně prohlubovat uvědomování si vlastního těla a dechu. V rámci kurzu si osvojíte základní techniky pránájámy (dechových cvičení).
Kurz obsahuje 1
3 lekcí, cena kurzu: 2990(1 lekce 230 Kč)

KURZ ÚROVNĚ L0/L1: 3. LEDNA27. BŘEZNA, STŘEDY 18 – 19.30
Kurz pro mírně pokročilé je určen vám, kteří již máte zkušenost s Iyengar jógou v délce alespoň 4 měsíce a chcete prohloubit svou praxi a porozumění ásanám. Při ásanové praxi bude kladen důraz na správné nastavení jednotlivých segmentů těla (svalů, kloubů), společně budeme pracovat na získání síly, stability, pevnosti i pružnosti a postupně prohlubovat uvědomování si vlastního těla a dechu. V rámci kurzu si osvojíte základní techniky pránájámy (dechových cvičení).
Kurz obsahuje 1
3 lekcí, cena kurzu: 2990(1 lekce 230 Kč)

KURZ ÚROVNĚ L2: 8. LEDNA25. BŘEZNA, PONDĚLKY 18 – 19.30
Kurz je určen vám, kteří již máte zkušenost s Iyengar jógou v délce alespoň 12 měsíců, a chcete pokračovat v prohlubování své ásanové praxe a pránájámy. Společně budeme pracovat na prohlubování inteligence těla a uvědomování si dechu a mysli a jejich vzájemné propojení. Předpokladem pro vstup do kurzu je znalost stoje na ramenou v souladu s principy Iyengar jógy (sálamba sarvángásana).
Kurz obsahuje 12 lekcí, cena kurzu: 2760(1 lekce 230 Kč)

Zdravotní jóga s Hankou Šebestovou

2.LEDNA - 26. BŘEZNA, ÚTERKY 15.30 - 16.30
Kurz Zdravotní jógy je veden v systému Spirální jógy, která vychází z techniky jógové školy B.K.S. Iyengara a pohybového konceptu Spiraldynamik ®. Zaměřujeme se v něm na správné držení těla, koordinaci pohybového aparátu a jeho trojrozměrnou hybnost. Důraz je kladen na anatomicky správně provedené ásany, které tak mají terapeutický účinek a mohou pomoci s různými zdravotními problémy, se kterými se my lidé moderní počítačové doby často potýkáme. Kurz je vhodný pro začátečníky a mírně pokročilé.
Kurz obsahuje 12 lekcí, cena kurzu: 2280(cena 1 lekce 190 Kč) – v uvedeném období jedna lekce odpadne (bude včas upřesněno), proto rozvrhováno pouze 12 lekcí

ga pro fyzickou kondici s Kristýnou Novákovou
2.LEDNA - 26. BŘEZNA, ÚTERKY 17.30 - 18.30
Kurz je zaměřen na zpevnění a posílení celého těla. Pravidelnou praxí jógy během kurzu byste měli zároveň dosáhnout zlepšení flexibility a celkového pocitu vitality. Lekce jsou vedeny dynamicky a jsou vhodné pro lidi bez zdravotních problémů. Ať už jste začátečník nebo pokročilý, tento kurz je otevřen všem, kteří chtějí posílit své tělo a prožít jógu jako cestu k celkovému zlepšení fyzické kondice.
Kurz obsahuje 13 lekcí, cena kurzu: 2470(cena 1 lekce 190 Kč)

Otevřené lekce-vstup jednorázově nebo na permanentku:
ČTVRTEK:
8.15 – 9.15
Iyengar jóga, Martina, otevřená lekce mix
NEDĚLE:
18 - 19
Iyengar jóga, Martina, otevřená lekce mix
19.15 – 20.15 Večerní jóga, Kristýna, otevřená lekce mix-NOVÁ LEKCE
Lekce večerní jógy s Kristýnou jsou zaměřené na praktikování jógy v každodenním životě, spojují sílu, klid a flexibilitu těla i mysli, povedou k celkovému zlepšení vašeho zdraví a přinesou potřebnou denní dávku vitality. Každá lekce bude nastavena tak, abyste mohli přizpůsobit svou praxi svým aktuálním potřebám. Bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo zkušený praktikující, tento kurz je určen pro všechny, kteří hledají cestu ke zlepšení nejen fyzické kondice, ale i duševní pohody a celkové rovnováhy.

Na všechny kurzy se můžete registrovat přímo ve studiu, na tel.: 608 043 160, na emailu info@maitriyoga.cz nebo na www.facebook.com/MaitriyogastudioCB/. CELÉ KURZOVNÉ se hradí předem v hotovosti nebo bankovním převodem, nejpozději před zahájením první lekce. Celé kurzovné se hradí i v případě, že zahájíte kurz později, nevyčerpané lekce máte možnost nahradit. V případě nevyčerpání lekcí v rámci kurzu nevzniká nárok na vrácení uhrazeného kurzovného, lekci si můžete nahradit po domluvě s lektorkou v jiný den (výj. jsou zdravotní důvody doložené lékařkou zprávou). Pokud Vám nevyhovuje kurz vázaný na jeden konkrétní čas, lze využít prostupnou permanentku či jednorázové vstupné.