Lektoři 

MARTINA TOMKOVÁ (Iyengar jóga, úroveň Introductory I a II)

Má cesta jógy začala v roce 2009. Na svou první lekci jsem šla s přesvědčením, že jóga je příliš pomalá, nezáživná a jakmile rozhýbu zraněné koleno, vrátím se ke svým oblíbeným sportům. Jenomže to bych nesměla přijít na Iyengar jógu k Heleně Kubrychtové Bártové, v současnosti držitelce nejvyššího stupně certifikace Iyengar jógy v ČR Intermediate Senior II. Od první chvíle mě do lekce naprosto vtáhla a uchvátila přesností a detailností instrukcí, ač má schopnost instrukce uvést do praxe byla zpočátku mizivá. Zároveň jsem pocítila hlubší přesah jógy a postupně pochopila a sama na sobě vyzkoušela, že skrze fyzické tělo mohu ovlivnit svou mysl a naopak.

Mé nadšení brzy přerostlo v touhu vstoupit do základního tříletého lektorského programu Iyengar jógy, který jsem úspěšně završila zkouškou v březnu 2018. Jógu učím od roku 2016. Ráda předávám dál to, co jsem získala od svých učitelek Heleny Kubrychtové Bártové a Hiske van Meulen (Holandsko). Svou praxi jógy nadále rozvíjím účastí na workshopech nejen s Helenou, ale též s přímými žáky B. K. S. Iyengara, například s Gabriellou Guibilaro a Davidem Melonim (Itálie), Michaelem Forbesem (Německo), Eyalem Shifronim (Izrael) a v současné době též online s Abhijatou Iyengar, vnučkou B. K. S. Iyengara.
Děkuji svým učitelům i studentům za nekonečnou inspiraci, děkuji za dar jógy.

HANKA ŠEBESTOVÁ (Zdravotní jóga)

Jógu jsem začala cvičit někdy v roce 2006 a jako hodně lidí jsem začínala s power yogou. Brala jsem to jako protahovací doplněk k jiným sportům, kterým jsem se tehdy věnovala. Postupně jsem zjistila, že mi jóga pomáhá i s různými bolestmi v těle a začala se jí věnovat víc. Prošla jsem mnohými semináři a workshopy, až jsem si nakonec udělala lektorský kurz Spirální jógy. Ta je založena na Iyengar józe a propojena je se znalostmi fyzioterapeutického směru Spiraldynamik.
Spiraldynamik® je pohybový a terapeutický koncept, který pro správné anatomické nastavení těla využívá moderních poznatků o konstrukci pohybového aparátu, tzv. princip spirály, jež se vyskytuje ve všech částech těla.

PETRA KÁPLOVÁ (Hatha jóga)

K józe mě přivedlo velice náročné studium. Hledala jsem něco, co mě na chvíli odreaguje. Po pár lekcích jsem zjistila, že jóga mi pomůže "vyčistit hlavu" a na chvíli zapomenout na starosti kolem. Učí lidi, jak se dostat sám k sobě, být tady a teď, vnímat svoje tělo, mysl, pocity a naslouchat jim. Můj pohled na slovo jóga se hodně změnil, když srovnám pohled na začátku a nyní, po několika letech praxe a absolvování kurzu instruktorka jógy. V životě máme spoustu času se jógu učit nejen na podložkách, ale v každodenních situacích v našem běžném životě. Pojďte i vy poznat jaké to je.....a nechte se jí okouzlit. 
Praktikuji Hatha jógu i dynamickou Vinyasa jógu, která propojuje dech s pohybem. Při provádění pozic dbám na správnou techniku provádění. S pravidelným cvičením získáte sílu, mobilitu i stabilitu. Mé lekce jsou určené pro začátečníky či pokročilé. Těším se na setkání s vámi!