Lektoři 

MARTINA TOMKOVÁ (Iyengar jóga, úroveň Introductory I a II)

Má cesta jógy začala v roce 2009. Na svou první lekci jsem šla s přesvědčením, že jóga je příliš pomalá, nezáživná a jakmile rozhýbu zraněné koleno, vrátím se ke svým oblíbeným sportům. Jenomže to bych nesměla přijít na Iyengar jógu k Heleně Kubrychtové Bártové, v současnosti držitelce nejvyššího stupně certifikace Iyengar jógy v ČR Intermediate Senior II. Od první chvíle mě do lekce naprosto vtáhla a uchvátila přesností a detailností instrukcí, ač má schopnost instrukce uvést do praxe byla zpočátku mizivá. Zároveň jsem pocítila hlubší přesah jógy a postupně pochopila a sama na sobě vyzkoušela, že skrze fyzické tělo mohu ovlivnit svou mysl a naopak.

Mé nadšení brzy přerostlo v touhu vstoupit do základního tříletého lektorského programu Iyengar jógy, který jsem úspěšně završila zkouškou v březnu 2018. Jógu učím od roku 2016. Ráda předávám dál to, co jsem získala od svých učitelek Heleny Kubrychtové Bártové a Hiske van Meulen (Holandsko). Svou praxi jógy nadále rozvíjím účastí na workshopech nejen s Helenou, ale též s přímými žáky B. K. S. Iyengara, například s Gabriellou Guibilaro a Davidem Melonim (Itálie), Michaelem Forbesem (Německo), Eyalem Shifronim (Izrael) a v současné době též online s Abhijatou Iyengar, vnučkou B. K. S. Iyengara.
Děkuji svým učitelům i studentům za nekonečnou inspiraci, děkuji za dar jógy.

HANKA ŠEBESTOVÁ (Zdravotní jóga)

Jógu jsem začala cvičit někdy v roce 2006 a jako hodně lidí jsem začínala s power yogou. Brala jsem to jako protahovací doplněk k jiným sportům, kterým jsem se tehdy věnovala. Postupně jsem zjistila, že mi jóga pomáhá i s různými bolestmi v těle a začala se jí věnovat víc. Prošla jsem mnohými semináři a workshopy, až jsem si nakonec udělala lektorský kurz Spirální jógy. Ta je založena na Iyengar józe a propojena je se znalostmi fyzioterapeutického směru Spiraldynamik.
Spiraldynamik® je pohybový a terapeutický koncept, který pro správné anatomické nastavení těla využívá moderních poznatků o konstrukci pohybového aparátu, tzv. princip spirály, jež se vyskytuje ve všech částech těla.

LENKA HRUŠKOVÁ (Hatha jóga; Intuitivní tanec)

K józe jsem se dostala ve svých šestnácti letech, kdy jsem začala cvičit doma na podložce Power jógu, protože jsem měla bolesti zad. Díky pravidelnému cvičení se zlepšilo nejen mé fyzické zdraví, ale rozvíjela se má schopnost lépe se orientovat ve svém vnitřním světě a nalézat v sobě klid, který považuji za hlavní smysl jógy. Nalezení vnitřního klidu, rovnováhy a radosti v životě.  
Mnou vedené lekce Hatha jógy jsou spíše jemnějšího a klidnějšího stylu, vhodné pro začátečníky, ale i pro pokročilé, kteří chtějí jít do větší hloubky a více pracovat se svým vnitřním světem. Do svých jógových lekcí zahrnuji dechová cvičení, zpěv manter a relaxace s použitím vizualizace, s přesahem vnitřního klidu a pocitu radosti. 
Kromě Hatha jógy vedu kurzy Intuitivního tance (se záměrem). Jsou určeny všem, kteří chtějí oslavit život pohybem a rozproudit energii síly, radosti a štěstí ve svém těle i mysli. Nemusíte umět žádné kroky z tanečních, povedu vás krok za krokem já. Záměrem těchto setkání je protáhnout a oživit vaše tělo, rozproudit energii života a spojit se tak se svým zdrojem síly, který každý nosíme uvnitř sebe.

PETRA KÁPLOVÁ (Vinyasa jóga)

K józe mě přivedlo velice náročné studium. Hledala jsem něco, co mě na chvíli odreaguje. Po pár lekcích jsem zjistila, že jóga mi pomůže "vyčistit hlavu" a na chvíli zapomenout na starosti kolem. Učí lidi, jak se dostat sám k sobě, být tady a teď, vnímat svoje tělo, mysl, pocity a naslouchat jim. Můj pohled na slovo jóga se hodně změnil, když srovnám pohled na začátku a nyní, po několika letech praxe a absolvování kurzu instruktorka jógy. V životě máme spoustu času se jógu učit nejen na podložkách, ale v každodenních situacích v našem běžném životě. Pojďte i vy poznat jaké to je.....a nechte se jí okouzlit. 
Praktikuji dynamickou vinyasa jógu, která propojuje dech s pohybem. Specifická je tím, že přecházíme z jedné pozice plynule do druhé a pozice na sebe navazují jako bychom tančili. Nemusíte se však bát, dbám při provádění pozic i na techniku provádění. S pravidelným cvičením získáte sílu, mobilitu i stabilitu. Mé lekce jsou určené pro začátečníky či pokročilé. Těším se na setkání s vámi!