Info k on-line lekcím (od 18.12. studio dočasně uzavřeno)

11.10.2020

Od pátku 18. prosince jsme opět nuceni díky vládním opatřením uzavřít studio. Od neděle 20. prosince proto znovu plně najíždíme na online lekce Iyengar jógy. Zdravotní jóga bude pokračovat až po otevření studia. Maitrí yoga studio tedy bude od 18. prosince do odvolání uzavřeno.

ON-LINE LEKCE IYENGAR JÓGY

On-line lekce probíhají na platformě Zoom. Přibližně 15 minut před začátkem lekce obdržíte do emailu odkaz, přes který se připojíte do lekce. Není nutné, ale je výhodnější, mít předem Zoom instalovaný v počítači (instalace zdarma).
ROZVRH on-line lekcí pro každý týden naleznete v sekci ROZVRH
a na fb Maitrí yoga studia
REZERVACE
lekcí nejpozději 0,5 h předem přes sms: 608 043 160, Messenger, email: info@maitriyoga.cz s uvedením vybrané lekce a emailu. Rezervaci vám vždy potvrdím zpět.
CENA lekce 150 Kč/osobu, platbu prosím proveďte předem na č.ú.: 1662404113/0800.
Těším se na pokračování společné jógové praxe. A i když jste možná k on-line józe skeptičtí, zkuste tomu dát šanci. Častý argument proti je, že vám lektor nemůže dát manuální korekci. Na druhou stranu tím, že máte "pouze" slovní instrukce a slovní korekce, učíte se více a jemněji vnímat své tělo a nespoléhat na to, že lektor vám každou pozici opraví.