Přehled KURZŮ 2. dubna - 27. června 2024

19.03.2024

Ženské zdraví s Martinou Tomkovou (Iyengar jóga)

ŽENSKÉ ZDRAVÍ (Iyengar jóga): KURZ 3. DUBNA26. ČERVNA, STŘEDY 16.30 – 17.45
Kurz je určen nejen ženám, je otevřený i mužům se zdravotními problémy. Vhodný například pro bolesti zad, rozestup břišní stěny, problematické pánevní dno, inkontinence, cysty, těhotné ženy, ženy po porodu, menopauza, atd. Lekce budou probíhat v klidném rytmu za využití jógových pomůcek, které pomohou prohloubit efekt pozice. Cílem lekce je obecně směrovat účastníky k udržení zdraví, naučit se pracovat se svými specifickými potřebami a tím snížit případný diskomfort.
Kurz obsahuje 12 lekcí, cena kurzu: 2880(1 lekce 240 Kč) – 1. a 8. května jsou svátky, lekce proběhne v oba dny, ale pouze jeden je započítaný do kurzu

Iyengar jóga s Martinou Tomkovou

KURZ ÚROVNĚ L0/L1: 5. DUBNA - 27. ČERVNA, ČTVRTKY 18 – 19.30
Kurz pro mírně pokročilé je určen vám, kteří již máte zkušenost s Iyengar jógou v délce alespoň 4 měsíce a chcete prohloubit svou praxi a porozumění ásanám. Při ásanové praxi bude kladen důraz na správné nastavení jednotlivých segmentů těla (svalů, kloubů), jak jít bezpečně do pozice, setrvat v ní a jak z ní bezpečně vystoupit. společně budeme pracovat na získání síly, stability, pevnosti i pružnosti a postupně prohlubovat uvědomování si vlastního těla a dechu. V rámci kurzu si osvojíte základní techniky pránájámy (dechových cvičení).
Kurz obsahuje 1
3 lekcí, cena kurzu: 3380(1 lekce 260 Kč)

KURZ ÚROVNĚ L0/L1: 4. DUBNA26. ČERVNA, STŘEDY 18 – 19.30
Kurz pro mírně pokročilé je určen vám, kteří již máte zkušenost s Iyengar jógou v délce alespoň 4 měsíce a chcete prohloubit svou praxi a porozumění ásanám. Při ásanové praxi bude kladen důraz na správné nastavení jednotlivých segmentů těla (svalů, kloubů), společně budeme pracovat na získání síly, stability, pevnosti i pružnosti a postupně prohlubovat uvědomování si vlastního těla a dechu. V rámci kurzu si osvojíte základní techniky pránájámy (dechových cvičení).
Kurz obsahuje 1
2 lekcí, cena kurzu: 3120(1 lekce 260 Kč) - 1. a 8. května jsou svátky, lekce proběhne v oba dny, ale pouze jeden je započítaný do kurzu

KURZ ÚROVNĚ L2: 8. DUBNA24. ČERVNA, PONDĚLKY 18 – 19.30
Kurz je určen vám, kteří již máte zkušenost s Iyengar jógou v délce alespoň 12 měsíců, a chcete pokračovat v prohlubování své ásanové praxe a pránájámy. Společně budeme pracovat na prohlubování inteligence těla a uvědomování si dechu a mysli a jejich vzájemné propojení. Předpokladem pro vstup do kurzu je znalost stoje na ramenou v souladu s principy Iyengar jógy (sálamba sarvángásana).
Kurz obsahuje 12 lekcí, cena kurzu: 3120(1 lekce 260 Kč)

Zdravotní jóga s Hankou Šebestovou

2.DUBNA - 25. ČERVNA, ÚTERKY 15.30 - 16.30
Kurz Zdravotní jógy je veden v systému Spirální jógy, která vychází z techniky jógové školy B.K.S. Iyengara a pohybového konceptu Spiraldynamik ®. Zaměřujeme se v něm na správné držení těla, koordinaci pohybového aparátu a jeho trojrozměrnou hybnost. Důraz je kladen na anatomicky správně provedené ásany, které tak mají terapeutický účinek a mohou pomoci s různými zdravotními problémy, se kterými se my lidé moderní počítačové doby často potýkáme. Kurz je vhodný pro začátečníky a mírně pokročilé.
Kurz obsahuje 13 lekcí, cena kurzu: 2860(cena 1 lekce 220 Kč) – v uvedeném období budou tři lekce odučeny lektorkou Kristýnou(21.5., 28.5., 4.6.)

Jóga pro fyzickou kondici s Kristýnou Novákovou

2.DUBNA - 25. ČERVNA, ÚTERKY 17.30 - 18.30
Kurz je zaměřen na zpevnění a posílení celého těla. Pravidelnou praxí jógy během kurzu byste měli zároveň dosáhnout zlepšení flexibility a celkového pocitu vitality. Lekce jsou vedeny dynamicky a jsou vhodné pro lidi bez zdravotních problémů. Ať už jste začátečník nebo pokročilý, tento kurz je otevřen všem, kteří chtějí posílit své tělo a prožít jógu jako cestu k celkovému zlepšení fyzické kondice.
Kurz obsahuje 1
3 lekcí, cena kurzu: 2600(cena 1 lekce 200 Kč)

Otevřené lekce-vstup jednorázově nebo na permanentku:
ČTVRTEK:
1212 Polední jóga, Kristýna, otevřená lekce mix NOVÁ LEKCE!!!
NEDĚLE:
18 - 19
Iyengar jóga, Martina, otevřená lekce mix
19.15 – 20.15 Večerní jóga, Kristýna, otevřená lekce mix

Na všechny kurzy se můžete registrovat přímo ve studiu, na tel.: 608 043 160, na emailu info@maitriyoga.cz nebo na www.facebook.com/MaitriyogastudioCB/. CELÉ KURZOVNÉ se hradí předem v hotovosti, nejpozději před zahájením první lekce nebo bankovním převodem. Celé kurzovné se hradí i v případě, že zahájíte kurz později, nevyčerpané lekce máte možnost nahradit. V případě nevyčerpání lekcí v rámci kurzu nevzniká nárok na vrácení uhrazeného kurzovného, lekci si můžete nahradit po domluvě s lektorkou v jiný den (výj. jsou zdravotní důvody doložené lékařkou zprávou). Pokud Vám nevyhovuje kurz vázaný na jeden konkrétní čas, lze využít prostupnou permanentku či jednorázové vstupné.