Prosincové lekce s naší novou lektorkou Kristýnou

05.12.2023

JÓGA PRO ROZPOHYBOVÁNÍ TĚLA A ROZPROUDĚNÍ ENERGIE
středa 27.12. 2023 17.30 - 18.30

Připojte se k nám na dynamickou jógovou lekci navrženou speciálně pro rozpohybování těla po vánočních svátcích. Pod vedením lektorky Kristýny se pustíte do energických ásan a plynulých pohybů, které probudí vaše tělo a zvýší flexibilitu. Důraz bude kladen na správnou techniku dechu a spojení s pohybem, což vám umožní prožít každou pozici naplno. Tato lekce je vhodná pro všechny, kteří hledají aktivní a osvěžující způsob, jak rozpohybovat své tělo a získat novou sílu do každodenního života bez ohledu na úroveň zkušeností s jógou. Přijďte si zacvičit a nechte se unést energickým proudem jógového pohybu.

JÓGA PRO ZKLIDNĚNÍ MYSLI A ODBOURÁNÍ NAPĚTÍ
úterý 12.12.2023 17.30 – 18.30
Prožijte harmonii během jógové lekce zaměřené na zklidnění mysli a těla. Během lekce spojíte sílu jógových cvičení, dechu a meditace, které vám pomohou odstranit stres a napětí. Zabalení do teplých dek a pod vedením lektorky se ponoříte do ásan, které připraví vaši mysl na sváteční období. Přijďte si zacvičit, abyste našli klid a rovnováhu v srdci během předvánočního shonu.

Lektorka: Kristýna Nováková
Vstupné: 200 Kč
Na lekce lze uhradit jednorázově, využít permanentku nebo jako náhradu za nevyčerpané kurzové lekce. Na obě lekce je nutná REGISTRACE PŘEDEM na info@maitriyoga.cz, 608 043 160 nebo přes messenger.