SPUŠTĚNÍ REGISTRACE DO PODZIMNÍCH KURZŮ 4.ZÁŘÍ - 15.PROSINCE

07.08.2023

Ženské zdraví s Martinou Tomkovou (Iyengar jóga)

ŽENSKÉ ZDRAVÍ (Iyengar jóga): KURZ 6. ZÁŘÍ13.PROSINCE, STŘEDY 16.30 – 17.45
Kurz je určen nejen ženám, je otevřený i mužům se zdravotními problémy. Vhodný například pro těhotné ženy, ženy po porodu, menopauza, problematické pánevní dno, inkontinence, bolesti zad, rozestup břišní stěny, cysty, atd. Lekce budou probíhat v klidném rytmu za využití jógových pomůcek, které pomohou prohloubit efekt pozice. Cílem lekce je obecně směrovat účastníky k udržení zdraví, naučit se pracovat se svými specifickými potřebami a tím snížit případný diskomfort.
Kurz obsahuje 15 lekcí, cena kurzu: 3150(1 lekce 210 Kč)

Iyengar jóga s Martinou Tomkovou

KURZ ÚROVNĚ L0/L1: 7. ZÁŘÍ14. PROSINCE, ČTVRTKY 18 – 19.30
Kurz pro mírně pokročilé je určen vám, kteří již máte zkušenost s Iyengar jógou v délce alespoň 4 měsíce a chcete prohloubit svou praxi a porozumění ásanám. Při ásanové praxi bude kladen důraz na správné nastavení jednotlivých segmentů těla (svalů, kloubů), jak jít bezpečně do pozice, setrvat v ní a jak z ní bezpečně vystoupit. společně budeme pracovat na získání síly, stability, pevnosti i pružnosti a postupně prohlubovat uvědomování si vlastního těla a dechu. V rámci kurzu si osvojíte základní techniky pránájámy (dechových cvičení).
Kurz obsahuje 1
4 lekcí, cena kurzu: 3220(1 lekce 230 Kč), KURZ NENÍ ROZVRHOVÁN NA STÁTNÍ SVÁTEK 28.9.

KURZ ÚROVNĚ L1: 6. ZÁŘÍ13. PROSINCE, STŘEDY 18 – 19.30
Kurz pro mírně pokročilé je určen vám, kteří již máte zkušenost s Iyengar jógou v délce alespoň 4 měsíce a chcete prohloubit svou praxi a porozumění ásanám. Při ásanové praxi bude kladen důraz na správné nastavení jednotlivých segmentů těla (svalů, kloubů), společně budeme pracovat na získání síly, stability, pevnosti i pružnosti a postupně prohlubovat uvědomování si vlastního těla a dechu. V rámci kurzu si osvojíte základní techniky pránájámy (dechových cvičení).
Kurz obsahuje 1
5 lekcí, cena kurzu: 3450(1 lekce 230 Kč)

KURZ ÚROVNĚ L2: 4. ZÁŘÍ11. PROSINCE, PONDĚLKY 18 – 19.30
Kurz je určen vám, kteří již máte zkušenost s Iyengar jógou v délce alespoň 12 měsíců, a chcete pokračovat v prohlubování své ásanové praxe a pránájámy. Společně budeme pracovat na prohlubování inteligence těla a uvědomování si dechu a mysli a jejich vzájemné propojení. Předpokladem pro vstup do kurzu je znalost stoje na ramenou v souladu s principy Iyengar jógy (sálamba sarvángásana).
Kurz obsahuje 15 lekcí, cena kurzu: 3450(1 lekce 230 Kč)

Zdravotní jóga s Hankou Šebestovou

5. ZÁŘÍ- 12. PROSINCE, ÚTERKY 15.30 - 16.30
Kurz Zdravotní jógy je veden v systému Spirální jógy, která vychází z techniky jógové školy B.K.S. Iyengara a pohybového konceptu Spiraldynamik ®. Zaměřujeme se v něm na správné držení těla, koordinaci pohybového aparátu a jeho trojrozměrnou hybnost. Důraz je kladen na anatomicky správně provedené ásany, které tak mají terapeutický účinek a mohou pomoci s různými zdravotními problémy, se kterými se my lidé moderní počítačové doby často potýkáme. Kurz je vhodný pro začátečníky a mírně pokročilé.
Kurz obsahuje 14 lekcí, cena kurzu: 2660(cena 1 lekce 190 Kč) – v uvedeném období jedna lekce odpadne (bude včas upřesněno), proto rozvrhováno pouze 14 lekcí

Otevřené lekce-vstup jednorázově nebo na permanentku:
čtvrtek:
8.15 – 9.15
Iyengar jóga, Martina, otevřená lekce mix
neděle:
8 - 9 
Iyengar jóga ON-LINE, Martina, otevřená lekce mix
18 - 19
Iyengar jóga, Martina, otevřená lekce mix

Na všechny kurzy se můžete registrovat přímo ve studiu, na tel.: 608 043 160, na emailu info@maitriyoga.cz nebo na www.facebook.com/MaitriyogastudioCB/. CELÉ KURZOVNÉ se hradí předem v hotovosti, nejpozději před zahájením první lekce nebo bankovním převodem. Celé kurzovné se hradí i v případě, že zahájíte kurz později, nevyčerpané lekce máte možnost nahradit. V případě nevyčerpání lekcí v rámci kurzu nevzniká nárok na vrácení uhrazeného kurzovného, lekci si můžete nahradit po domluvě s lektorkou v jiný den (výj. jsou zdravotní důvody doložené lékařkou zprávou). Pokud Vám nevyhovuje kurz vázaný na jeden konkrétní čas, lze využít prostupnou permanentku či jednorázové vstupné.