VYBERTE SI Z PODZIMNÍCH KURZŮ JÓGY 09-12/2021

19.08.2021

Iyengar jóga s Martinou Tomkovou

KURZ ÚROVNĚ L0: 8. ZÁŘÍ - 15. PROSINCE, STŘEDY 16.45 - 17.45

Kurz je určen úplným začátečníkům i těm z vás, kteří již máte nějakou zkušenost s jógou. Při ásanové praxi bude kladen důraz na správné nastavení jednotlivých segmentů těla (svalů, kloubů), jak jít bezpečně do pozice a jak z ní bezpečně vystoupit. Společně budeme pracovat na získání síly, stability, pevnosti i pružnosti a postupně prohlubovat uvědomování si vlastního těla. Lekce budou vedeny dynamicky, vhodné pro osoby bez zdravotních potíží. 
Kurz obsahuje 14 lekcí, cena kurzu: 2080(17. 11. lekce nebude-svátek)

KURZ ÚROVNĚ L0: 9. ZÁŘÍ - 16. PROSINCE, ČTVRTKY 18 - 19.30

Kurz je určen úplným začátečníkům i těm z vás, kteří již máte nějakou zkušenost s jógou a chcete prohloubit svou praxi a porozumění základním ásanám. Při ásanové praxi bude kladen důraz na správné nastavení jednotlivých segmentů těla (svalů, kloubů), jak jít bezpečně do pozice a jak z ní bezpečně vystoupit. Společně budeme pracovat na získání síly, stability, pevnosti i pružnosti a postupně prohlubovat uvědomování si vlastního těla.
Kurz obsahuje 14 lekcí, cena kurzu: 2600(28. 10. lekce nebude-svátek)

KURZ ÚROVNĚ L1: 8. ZÁŘÍ - 15. PROSINCE, STŘEDY 18 - 19.30

Kurz pro mírně pokročilé je určen vám, kteří již máte zkušenost s Iyengar jógou v délce alespoň 4 měsíce a chcete prohloubit svou praxi a porozumění ásanám a technikám pránájámy. Při ásanové praxi bude kladen důraz na správné nastavení jednotlivých segmentů těla (svalů, kloubů), společně budeme pracovat na získání síly, stability, pevnosti i pružnosti a postupně prohlubovat uvědomování si vlastního těla, dechu a mysli.
Kurz obsahuje 14 lekcí, cena kurzu: 2600 Kč (17. 11. lekce nebude-svátek)

KURZ ÚROVNĚ L2: 6. ZÁŘÍ - 13. PROSINCE, PONDĚLKY 18 - 19.30

Kurz je určen vám, kteří již máte zkušenost s Iyengar jógou v délce alespoň 12 měsíců, a chcete pokračovat v prohlubování svéásanové praxe a pránájámy. . Při ásanové praxi bude kladen důraz na správné nastavení jednotlivých segmentů těla (svalů, kloubů), jak jít bezpečně do pozice, setrvat v ní a jak z ní bezpečně vystoupit. Společně budeme pracovat na prohlubování inteligence těla a uvědomování si vlastního dechu a mysli. Předpokladem pro vstup do kurzu je znalost stoje na ramenou v souladu s principy Iyengar jógy (sálamba sarvángásana).
Kurz obsahuje 15 lekcí, cena kurzu: 2800

Zdravotní jóga s Hankou Kratochvílovou

7. ZÁŘÍ - 14. PROSINCE, ÚTERKY 15.30 - 16.30

Kurz Zdravotní jógy je veden v systému Spirální jógy, která vychází z techniky jógové školy B.K.S. Iyengara a pohybového konceptu Spiraldynamik ®. Zaměřujeme se v něm na správné držení těla, koordinaci pohybového aparátu a jeho trojrozměrnou hybnost. Důraz je kladen na anatomicky správně provedené ásany, které tak mají terapeutický účinek a mohou pomoci s různými zdravotními problémy, se kterými se my lidé moderní počítačové doby často potýkáme. Kurz je vhodný pro začátečníky a mírně pokročilé.
Kurz obsahuje 14 lekcí, cena kurzu: 2080(28. 9. lekce nebude-svátek)

Hatha jóga s Lenkou Hruškovou

7. ZÁŘÍ - 14. PROSINCE, ÚTERKY 17 - 18

Kurz Hatha jógy je spíše jemnějšího a klidnějšího stylu, vhodný pro začátečníky a pro pokročilé, kteří chtějí jít do větší hloubky a více pracovat se svým vnitřním světem. Lekce budou zahrnovat dechová cvičení, zpěv manter a relaxace s použitím vizualizace, s přesahem vnitřního klidu a pocitu radosti.
Kurz obsahuje 14 lekcí, cena kurzu: 2080(28. 9. lekce nebude-svátek)

Ituitivní tanec s Lenkou Hruškovou

PÁTKY 18 - 20h, 8. října, 12. listopadu, 10. prosince

Lekce intuitivního tance jsou pro všechny, kteří chtějí oslavit život pohybem a rozproudit energii síly, radosti a štěstí ve svém těle i mysli. Nemusíte umět žádné kroky z tanečních, lektorka vás povede celým kurzem krok za krokem. Záměrem těchto setkání je protáhnout a oživit vaše tělo, rozproudit energii života a spojit se tak se svým zdrojem síly, který každý nosíme uvnitř sebe. 
Registrace předem. 

Všechny kurzy obsahují jednu lekci navíc, kterou můžete využít jako náhradu v případě nepřítomnosti nebo jako bonus navíc (např. cena kurzu 14 lekcí odpovídá ceně za 13 lekcí). Na všechny kurzy se můžete registrovat přímo ve studiu, na tel.: 608 043 160, na emailu info@maitriyoga.cz nebo na www.facebook.com/MaitriyogastudioCB/. Celé kurzovné se hradí předem v hotovosti, nejpozději před zahájením první lekce nebo bankovním převodem. V případě nevyčerpání lekcí v rámci kurzu nevzniká nárok na vrácení uhrazeného kurzovného (výj. jsou zdravotní důvody doložené lékařkou zprávou). V případě nuceného uzavření studia kvůli covidu o předplacené lekce nepřijdete, jejich čerpání bude posunuto.